Präster


Image

Image
Ragnhild Nesheim

070 335 32 22

ragnhild.nesheim@kristensamfundet.se‬

Ragnhild Nesheim

070 335 32 22

ragnhild.nesheim@kristensamfundet.se‬


Image
Per Andersen

(Stockholm)

072 0011544

per@kristensamfundet.se

Per Andersen

(Stockholm)

072 0011544

per@kristensamfundet.se


Image
Ylwa Breidenstein

(Järna)

070 7935222

ylwa.breidenstein@kristensamfundet.se

Ylwa Breidenstein

(Järna)

070 7935222

ylwa.breidenstein@kristensamfundet.se


Image
Bjarne Edberg

(Stockholm)

070 6063748

bjarne.edberg@live.se

Bjarne Edberg

(Stockholm)

070 6063748

bjarne.edberg@live.se


Image
Felix Nieriker

(Norrköping)

073 6793211

felix.nieriker@gmail.com

Felix Nieriker

(Norrköping)

073 6793211

felix.nieriker@gmail.com


Image
Carl van der Weyden

(Järna)

070 2305257

carl.weyden@gmail.com

Carl van der Weyden

(Järna)

070 2305257

carl.weyden@gmail.com

Image

Kristensamfundets existens bygger helt och hållet på frivilliga gåvor och bidrag - vi får inget statligt eller kommunalt stöd. Du bidrar till att vår verksamhet kan fortsätta genom att sätta in en slant via paypal donation, med swish eller med en banköverföring på följande konton:

Image

paypal donation

swish
Image

swish-nummer
1230296905


bankuppgifter

PLUSGIRO: 205398-1
BANKGIRO: 5157-9571



Image

Skicka ett meddelande till oss

Har du några frågor, önskemål eller förslag? Skicka då ett meddelande till oss via det här kontaktformuläret. Vi kommer att kontakta dig så snart som möjligt.



Postadress

Kristensamfundet i Sverige
Åsgatan 8A
153 30 Järna
SVERIGE


Image